Váš nákupní košík je prázdný!

Puntíkované deštníky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Deštník s žlutým puntíkem průhledný
    Průhledný deštník se žlutým puntíkem, holový, vystřelovací s pevnou kovovou konstrukcí, která tvoří 8 polí. Plastová rukojeť i špice deštníku jsou barevně stejné jako puntíky na opláštění, průměr rozevřeného deštníku je 94 cm, hloubka 23 cm, a celková délka 71 cm, zapínání na patent ..
    150Kč
  • Deštník s růžovým puntíkem průhledný
    Průhledný deštník s růžovým puntíkem, holový, vystřelovací s pevnou kovovou konstrukcí, která tvoří 8 polí. Plastová rukojeť i špice deštníku jsou barevně stejné jako puntíky na opláštění, průměr rozevřeného deštníku je 94 cm, hloubka 23 cm, a celková délka 71 cm, zapínání na patent ..
    150Kč
  • Deštník s modrým puntíkem průhledný
    Průhledný deštník s modrým puntíkem, holový, vystřelovací s pevnou kovovou konstrukcí, která tvoří 8 polí. Plastová rukojeť i špice deštníku jsou barevně stejné jako puntíky na opláštění, průměr rozevřeného deštníku je 94 cm, hloubka 23 cm, a celková délka 71 cm, zapínání na patent ..
    150Kč
  • Deštník s fialovým puntíkem průhledný
    Průhledný deštník s fialovým puntíkem, holový, vystřelovací s pevnou kovovou konstrukcí, která tvoří 8 polí. Plastová rukojeť i špice deštníku jsou barevně stejné jako puntíky na opláštění, průměr rozevřeného deštníku je 94 cm, hloubka 23 cm, a celková délka 71 cm, zapínání na patent ..
    150Kč
  • Deštník s černým puntíkem průhledný
    Průhledný deštník s černým, holový, vystřelovací s pevnou kovovou konstrukcí, která tvoří 8 polí. Plastová rukojeť i špice deštníku jsou barevně stejné jako puntíky na opláštění, průměr rozevřeného deštníku je 94 cm, hloubka 23 cm, a celková délka 71 cm, zapínání na patent ..
    150Kč